Baskılı Bantlar

Baskılı Bantlar

Baskılı bant, genellikle ürünlerin paketlenmesi veya taşınması sırasında kullanılan bir tür koli bandıdır. baskılı koli bantları, üzerinde belirli bir tasarım veya mesajın basılı olduğu özel bir kaplama ile kaplanmıştır. Baskılı bantlar, şirketlerin markalarını tanıtmak, ürünlerini promosyon yapmak veya gönderilerini özelleştirmek için kullanabilecekleri etkili bir araç olarak baskısız koli bantlarından ayrılmaktadır. Bu bantların basılabileceği birçok farklı tasarım ve renk seçeneği vardır, bu da şirketlerin tam olarak istedikleri görünümü elde etmelerini sağlar.

Sonuç olarak, baskılı bantlar, ürünlerin tanıtımı ve özelleştirilmesi için etkili bir araçtır. Birçok tasarım seçeneği sunar ve ürünlerinizi benzersiz hale getirerek şirketinizin markasını güçlendirmeye yardımcı olabilir. Ayrıca dayanıklı ve yapışkan özellikleri sayesinde, güvenli bir şekilde taşınması sağlanabilir.Baskılı Bant nedir?
Üzerinde logo, slogan, açıklayıcı veya uyarıcı metinlerin bulunduğu bir ürünün ya da markanın reklamını için kullanılan bant çeşididir.

Baskılı Bant Özellikleri nelerdir?

  • Hotmelt yapıştırıcı kullanılmaktadır.
  • Renkli üretilmektedir.
  • Firma ismi, logo gibi baskılar yer almaktadır.
  • Yüksek kaliteli baskı sağlanmaktadır.

En çok kullanılan baskılı bant ölçüleri nelerdir?

Baskılı bantlar ihtiyaçlara göre çeşitli ölçülerde üretilebilmektedir. En çok kullanılan bazı ölçüler:
45 mm x 100 m
60 mm  x 100 m
67 mm x 100 m
70 mm x 100m

İstediğiniz ölçülerde baskılı bantlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toplu bant alımlarında firmanıza özel indirimlerden faydalanmak için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.