Baskılı Etiket


Baskılı Etiket Üretimi


Enboy Etiket baskılı etiketlerinizi, yüksek teknolojiye sahip baskı kalitesi yüksek imalat makineleri kullanarak ve tecrübeli ustaların yönetiminde üretir. 8 renge kadar özel baskılı etiketlerinizi, altın yaldız, gümüş yaldız, lak, kısmı lak gibi çeşitli katmanlarla doldurdurarak etiketlerinizi dikkat çekici şekilde parlak renklere sahip bir şekilde imal eder.
İster 1 adet ister bir milyon adet etiket üretimi gerçekleştirebildiğimiz dijital makinalarımız veya letter pres baskı teknikli makinalarımızla siz müşterilerimize her zaman uygun bütçeli metrekare fiyatlarıyla hizmet etmeye devam ediyoruz.Detaylar ve fiyatlar için ekibimizle iletişime geçiniz. İLETİŞİM


 

Baskılı Etiket Türleri

Baskılı Tekstil Etiketleri


Baskılı Sağlık Etiketleri


Baskılı Temizlik Etiketleri


Baskılı Gıda Etiketleri


Baskılı Kozmetik Etiketleri


Baskılı Paket Etiketleri


Baskılı Koli Etiketleri
 

Baskılı Etiket Teknikleri

Dijital Baskı


1 adetten başlayan ufak adetlerde baskılı etiket üretim imkanı sağlayan son teknoloji baskılı etiket makinalarıyla baskılı etiket üretiyoruz.

Letter Press Baskı


Sektörün en çok kullanılan ve kaliteli baskı alma konusunda kendini kanıtlamış letter press üretim makinalarıyla baskılı etiketler imal ediyoruz.

Flexo Baskı


Renk konusunda sorun yaşamak istemeyenlerin tercihi yüksek hızlı baskı alabilme kapasiteli renk adetlerinin sayısının yüksek olmasıyla tercih edilen flexo tip makinalarla baskılı etiketler üretiyoruz.

Sıcak Soğuk Yaldız


Baskılı etiketlerinize katman olarak lak, sıcak soğuk yaldız, gümüş yaldız, altın yaldız veya kısmı lak, ribon lak gibi çeşitli türlerde katmanlar ekleyerek göz alıcı etiketler çıkarıyoruz.

Tutkal Baskı


Baskılı etiketlerin kullanım alanlarının geniş olmasından ihtiyaçları tam karşılamak için etiketin yapışkanlı tarafına baskı yaparak müşterilerin sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz.

Güvenlik Etiketi


Özellikle elektronik cihazların açılıp açılmadığını net olarak anlayabileceğiniz çıkarıldığında yırtılan veya iz bırakan kırılan baskılı etiketler üretiyoruz.

Değişken Veri Baskı


Çeşitli ürünleriniz için standart olmayan değişken verileri (barkod numaraları gibi) tek tek ayrı etiketlere işleyen çalışma sistemimiz ile baskılı etiket üretiyoruz.