Baskılı Etiket Üretimi

Enboy Etiket baskılı etiketlerinizi, yüksek teknolojiye sahip baskı kalitesi yüksek imalat makineleri kullanarak ve tecrübeli ustaların yönetiminde üretir. 8 renge kadar özel baskılı etiketlerinizi, altın yaldız, gümüş yaldız, lak, kısmı lak gibi çeşitli katmanlarla doldurdurarak etiketlerinizi dikkat çekici şekilde parlak renklere sahip bir şekilde imal eder. Standart ve yüksek adetli etiket üretimi gerçekleştirebildiğimiz dijital makinalarımız veya letter pres baskı teknikli makinalarımızla siz müşterilerimize her zaman uygun bütçeli metrekare fiyatlarıyla hizmet etmeye devam ediyoruz.

Baskılı Etiket Türleri

Baskılı Sağlık Etiketleri

Baskılı Temizlik Etiketleri

Baskılı Gıda Etiketleri

Baskılı Kozmetik Etiketleri

Baskılı Paket Etiketleri

Baskılı Koli Etiketleri

Bizden Teklif İsteyin


Baskılı Etiket Teknikleri

Dijital Baskı

1 adetten başlayan ufak adetlerde baskılı etiket üretim imkanı sağlayan son teknoloji baskılı etiket makinalarıyla baskılı etiket üretiyoruz.

Letter Press Baskı

Sektörün en çok kullanılan ve kaliteli baskı alma konusunda kendini kanıtlamış letter press üretim makinalarıyla baskılı etiketler imal ediyoruz.

Flexo Baskı

Renk konusunda sorun yaşamak istemeyenlerin tercihi yüksek hızlı baskı alabilme kapasiteli renk adetlerinin sayısının yüksek olmasıyla tercih edilen flexo tip makinalarla baskılı etiketler üretiyoruz.

Sıcak Soğuk Yaldız

Baskılı etiketlerinize katman olarak lak, sıcak soğuk yaldız, gümüş yaldız, altın yaldız veya kısmı lak, ribon lak gibi çeşitli türlerde katmanlar ekleyerek göz alıcı etiketler çıkarıyoruz.

Tutkal Baskı

Baskılı etiketlerin kullanım alanlarının geniş olmasından ihtiyaçları tam karşılamak için etiketin yapışkanlı tarafına baskı yaparak müşterilerin sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz.

Güvenlik Etiketi

Özellikle elektronik cihazların açılıp açılmadığını net olarak anlayabileceğiniz çıkarıldığında yırtılan veya iz bırakan kırılan baskılı etiketler üretiyoruz.

Değişken Veri Baskı

Çeşitli ürünleriniz için standart olmayan değişken verileri (barkod numaraları gibi) tek tek ayrı etiketlere işleyen çalışma sistemimiz ile baskılı etiket üretiyoruz.