Etiket Üretimi

Merhaba üretim dünyası,

14 yılın verdiği tecrübe ile sizlere hızlı ve kaliteli etiket üretimi hizmeti sağlamaktayız. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu her ölçüde etikete bizimle kolayca en uygun fiyat garantisi ile ulaşabilirsiniz.

 

Şimdi gelelim etiket dünyasına. Etiket Türleri Nelerdir? Etiket Nasıl Üretilir? gibi cevabını merak ettiğiniz soruları Enboy Etiket olarak cevaplandırmaya çalışacağız.

Günümüzde  hemen hemen her sektörde etiket kullanılmaya başlandı. Bu etiketler genelde iki şekilde üretilirler, tabaka ve rulo halinde. Rulo etiketler yapışkanlı ve yapışkansız etiketlik kağıtlardan bir kukaya rulo olarak bobin şeklinde sarılan etiketlerdir ve plastik ve kağıt bazlı olmak üzere birçok çeşidi mevcuttur. Enboy etikette istediğiniz her kağıt ve her ölçüde etiket üretimi mevcuttur.

Tabaka etiketler ile karşılaştırıldığında rulo etiketler daha kullanışlıdır. Rulo etiketin başlıca avantajlarını sayacak olursak; rulo halinde etiketi daha iyi muhafaza edebiliriz. Binlerce etiketi tek ruloya sararak etiketin dağılmasını ve parçalanmasını engelleyebiliriz. Tabaka etiketlere oranla rulo etiketlerin yapışkanları da daha kuvvetlidir.

Kısaca rulo etiketlerin üretiminden de bahsedelim. Düşük adetli etiket üretiminde dijital baskı yöntemini kullanırız. Bu yöntemde kalıp klişe filmi kullanılmaz direkt baskı yapılır. 500 ile 10.000 adetli etiket üretiminde bu teknik kullanılır. Orta adetli etiket üretiminde ise Letterpress tekniğiyle UV baskı yapan makineler kullanılır. 10.000 ile 200.000 adet etiket üretiminde bu yöntem daha sağlıklıdır. Yüksek tirajlı işlerde ise sıklıkla flexo baskı kullanılır. Bu makineler çok hızlı baskı yaptıkları için zaman tasarrufu sağlarlar.

Enboy etiket olarak sizlere en iyi malzemeleri kullanarak en kaliteli etiketleri sunmak gayretindeyiz. Ürün gruplarımız arasında baskılı etiket, ribon, koli bandı, baskılı koli bandı ve lazer etiket gibi fabrikaların ihtiyaç duyacağı tüm malzemeler bulunmaktadır. Üretim ve satışını gerçekleştirdiğimiz etiket sticker grubunda siz değerli müşterilerimize stoktaki ürünlerimizden aynı günde kargo yaparak İstanbul içine ise de kendi sevkiyat araçlarımız ile gönderim yapmaktayız. Memnuniyetiniz Enboy Etiket için önemli.

Sağlıklı Günler Dileriz…