Fastyre Etiket

Fastyre Etiket

Fastyre etiketler, özel yapışkanları sayesinde engebeli yüzeylere bile sıkıca yapışabilen bir yapısıyla dikkat çekmektedir. Kağıt bazlı olmaları sebebiyle nem ve su gibi etkenlere karşı hassas olsalar da, özellikle lastik sektörü tarafından sıkça tercih edilmektedir. Termal transfer baskı yöntemiyle baskı alınabilen fastyre rulo etiketler, beyaz ve gri renkleriyle birlikte isteğe göre renkli baskı seçenekleri sunmaktadır. Baskı sürecinde kullanılan wax ribon ve wax-resin ribonlar sayesinde kaliteli baskılar elde edilebilmektedir. Fastyre stickerlar, endüstriyel kullanım için ideal bir seçimdir. Yapışkanlı yüzeyleri, engebeli yüzeylere bile rahatlıkla yapışabilme özelliği ile sektörde öne çıkmaktadır. Lastik sektöründen, otomotiv endüstrisine kadar birçok alanda kullanılabilecek fastyre etiketler, ürünlerin tanıtımı ve izlenebilirliği için önemli bir rol oynamaktadır. Üstün kalite ile üretimini gerçekleştirdiğimiz fastyre etiketlere, standart ve özel ölçülerde en uygun fiyatlarla sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fastyre etiket nedir?
Diğer adı fason fastyre etiket, kağıt bazlı, güçlü yapışma özelliğiyle ön plana çıkan etiket çeşididir. 

Fason Fastyre etiket nerede kullanılır?
Fastyre rulo etiket kuşe etiketin kullanıldığı her alanda kullanılabilir. Özellikle güçlü yapışma özelliğinden dolayı, lastik ve otomativ sektöründe oldukça çok kullanılmaktadır. Özel ölçülerde de üretilebilen Fason etiketlerinin en çok kullanılan standart ölçüleri ise, 50 mm x 90 mm fastyre etiket ve 90 x 50 mm fastyre stickerlardır. 

Fastyre etiketin avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Fastyre stickerlar özel bir yapışkana sahiptir. En zor yüzeylere bile güçlü bir şekilde yapışmaktadır. 
Özellikleri bakımından kuşe etiketlere benzerler; kağıt bazlı olduğu için kolay yırtılabilir ve ısıya, ışığa karşı dayanıklı değildirler. 

Özel ve standart ölçülerde fastyre rulo etiketler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Düzgün sarım güvencesi sunduğumuz etiketlerle İstanbul içi aynı gün sevkiyat hizmetimizle müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.