Koli Bandı


Koli Bantları24 mm ile 100 mm 'e 100 metre ile 1.000 metre ölçüleri arasındaki tüm ebatlarda şeffaf, kahverengi standart renklerdeki tüm koli bantlarını üretebiliyoruz. Standart ölçülerde 2 iş günü içerisinde tüm ürünleriniz kargoya verilir. Akrilik veya hotmelt yapışkan türlerinde kullanacağınız ortama göre (soğuk - sıcak) dayanabilen koli bantları üreticiniz enboyetiket.com

ÜRÜNLER

Baskılı Koli BantlarıÜrünlerinizin kolisinin başkaları tarafından açılıp açılmadını kontrol amacıyla müşterilerinize sağlıklı şekilde ulaştırmak için kullanacağınız markalı, logolu veya özel tasarım şeffaf, beyaz veya kahverengi zemin üzerine +3 renk baskılı koli bantlarınızı 24 mm ile 100 mm aralığında en ve 100 metre ile 1.000 metre uzunluktaki tüm ebatlarda baskılı koli bantlarını 7 ila 15 iş günü içerisinde tasarım onayını aldıktan sonra üretiyoruz. Aşağıdaki numaralardan veya e-postamız üzerinden ambalaj yetkilimiz ile görüşerek sipariş geçebilirsiniz.

ÜRÜNLER
 


 

Ölçülü Koli Bantları

Tüm standart koli bandı ölçülerinin yanında 24 - 100 mm arasındaki ve 1.000 metreye kadar uzunluktaki koli bantlarını enboyetiket.com'dan temin edebilirsiniz. Aşağıdaki standart ölçüleri websitemizden hızlıca sipariş verebilir veya baskılı koli bandı yada özel ölçülü koli bantlarınız için aşağıdaki telefon numaralarından bizimle iletişime geçerek hem bilgi alabilir ve hemde sipariş verebilirsiniz.

45 x 40 koli bandı
45 x 100 koli bandı
50 x 100 koli bandı
60 x 100 koli bandı
67 x 100 koli bandı
70 x 100 koli bandı

Koli Bantları Fiyatları

Şeffaf koli bantlarının fiyatları ile kahverengi koli bantlarının fiyatları birbirine çok yakındır, fakat baskılı koli bantları özel üretim olduklarından fiyatları diğer koli bantlarının bazen 2 katına çıkabilmektedir. Baskılı koli bantlarının fiyatlarını özel ölçülerinin dışında renk sayısı etkilemektedir. Mutlaka koli bantlarının toptan alışverişi için ekibimizden fiyat teklifi alınız.

Tüm Koli Bantları