Kuşe Etiket

Kuşe Etiket

Kuşe etiketler, en popüler etiket türleri arasında yer alır ve ürünlerinizi öne çıkarmak için mükemmel bir seçenektir. Bu etiketlerin yüzeyi parlak ve pürüzsüzdür. Kaliteli baskı alınan kuşe stickerın ömrü uygun koşullarda kullanıldığında 2 yıl kadar sürmektedir. Üretici firmaların ürünlerinde sıklıkla kullandığı kuşe etiketler, ribon kullanılarak baskı alındığı için, görünümü ve kalitesiyle dikkat çeker. Hotmelt, akrilik, deepfrez ve noperm tutkal seçenekleri mevcuttur ve ürünlerinizin ambalajında güvenli bir şekilde kullanılabilirler. İstediğiniz ölçülerde kuşe etiketler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kuşe etiket nedir?
Kuşe stickerlar; parlak ve mat, pürüzsüz yüzeye sahip olan, ömrü uygun şartlar altında 2 yıl kadar süren ve en çok tercih edilen etiketlerdendir. 

Kuşe etiket nerede kullanılır?
Kuşe barkod etiketler; birçok sektörde kullanıldığı gibi koli etiketi, ürün stickerı, kargo etiketi olarak oldukça fazla tercih edilmektedir. Standart ve özel ölçülerde üretilebilen kuşe kağıt etiketlerinin en çok kullanılan ölçüleri ise, 100 mm x 100 mm kuşe etiket ve 80 x 40 mm kuşe stickerlardır. 

Kuşe etiketin avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Kuşe etiketler, termal etiketlere göre daha uzun süre kullanım imkanı sağlar. Standart boyutları birçok alanda kullanıma elverişli barkod etiketlerinden biridir. Kuşe etiket baskı için wax ribona ihtiyaç duyarlar bu nedenle termal etiketlere göre daha maliyetlidir. Kağıt etiketler yapıştırıldıkları yerden sökülmek istendiğinde yırtılırlar. Isıya ve suya karşı plastik bazlı etiketlere göre hassastırlar. 

Sektörünüze uygun, doğru etiket çeşidini seçmeniz performans ve bütçeniz açısından oldukça önemlidir. İstediğiniz ölçülerde rulo kuşe etiketlere, üretici fiyatına kuşe sahip olmak için bizimle iletişime geçebilir, toptan özel ve standart ölçülerde kuşe barkod etiketleri alımlarında size en uygun fiyat tekliflerimizi iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.