Lazer Etiketler

Lazer Etiketler

Lazer etiketler; genellikle A4 tabaka halinde farklı üniversal ölçülerde bulunur. ürün detay sayfalarımızdan etiket şablonunu indirebilirsiniz.

Lazer yazıcılarda kullanılan özel kağıt türü olan lazer etiketler, kendinden yapışkanlı yapısı ile dikkat çekmektedir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan bu ürün, iş yerlerinde evrak trafiğini düzenlemek, marketlerde ürün fiyatlarını veya özelliklerini göstermek, sevk edilecek ürünlerin adreslerini belirtmek gibi farklı amaçlarla kullanılmaktadır.

Lazer etiketler, yüksek kaliteli baskılar sağlayarak net ve okunaklı bir görünüm sunar. Bu özelliği sayesinde, ürünlerinizi veya evraklarınızı etkili bir şekilde tanımlamanıza ve sınıflandırmanıza yardımcı olur. Ayrıca, lazer etiketlerin kullanımı oldukça pratiktir ve zaman kazandırır.Farklı boyutlarda ve şekillerde üretilebilen lazer etiketler, istenilen miktarda sipariş edilebilir. Firmamız, yüksek kaliteli lazer etiketlerin yanı sıra, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Siz de işletmenizin ihtiyaçlarına uygun lazer etiketler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lazer etiketlerimiz 80 gr 1.hamurdan üretilir. isteğe göre ekstra tutkallı olarak üretilebilir. Kullanım alanları çok geniştir, ofiste, depolamada, kargolamada pratikliği ve herhangi bir yazıcıdan kolaylıkla çıktı alınabildiğinden tercih edilir.loading

Lazer etiket nedir?
Adresleme etiketi; A4 halinde farklı şekilde ve sayılarda üretilebilen, postalama etiketi ve sevkiyat etiketi olarak da adlandırılan yapışkanlı etiket çeşididir. 


Lazer etiket nerede kullanılır?
Sevkiyat etiketleri; birçok sektörde kullanılan lazer etiketler, evrakların, dosyaların düzenlenmesi için ofis ortamında sıklıkla tercih edilir. Lazer etiket kullanımızın için etiketinize özel şablonu indirebilirsiniz. 

Lazer etiketin avantajları nelerdir?

Lazer etiketler, işlerin hızlı ve düzenli yürütülebilmesi adına personelin iş yükünü hafifletmektedir. Kendinden yapışkanlı yapısı sayesinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. İstediğiniz sayıda ihtiyacınız kadar sipariş verebilirsiniz. 

İstediğiniz sayıda ve şekilde indirimli lazar etiket üretimleri için deneyimli personellerimizle iletişime geçebilirsiniz.