Nokta Etiket

Nokta Etiket

Nokta etiketler, ürünlerin kategorize edilerek belli bir düzende tutulmasını sağlar. Çok sayıda ürünün farklı özellikleri mevcut olabilir, bunlar için nokta etiketler işaretleme olarak kullanılmaktadır. Siyah, kırmızı, sarı, mavi, yeşil nokta etiket gibi birçok renk seçeneği bulunan nokta stickerlar ile birçok ürünü işaretleyebilirsiniz. Hem zamandan tasarruf sağlayacak hem de doğru bir kategori sağlamış olacaksınız. Nokta etiket nedir?

Nokta etiket; ürünlerin üzerine yapıştırılan, ürünlere ait özellikleri belirlemede kullanılanr renkli yuvarlak etiketlerdir. 

Nokta etiket nerelerde kullanılır?

Genellikle ofis ortamlarında kullanılan nokta etiketler, ürünlerin bellirli düzenlerde ayrılmasını için işaretle amacıyla her sektörde kullanılmaktadır. Genellikle 10mm Çapında 5000 li rulp şeklinde üretilen nokta stickerlarr, 20 mm çapında da üretilmektedir. 

Size en uygun fiyatlarla sunduğumuz damla etiketlerler ürünlerinizi kısa sürede işaretlemenize olanak sağlayacaktır. 5000 li rulo nokta etiketler ile elinizde sürekli nokta etiket bulundurabilir, ihtiyaçlarınızı hızla karşılayabilirsiniz. İstediğiniz renkte nokta etiketler için bizimle iletişime geçebilir, indirimli fiyatlarla damla etiketlere sahip olabilirsiniz.