PP Opak Etiket

PP Opak Etiket

PP Opak Etiketler; yırtılmayan PVC tabanlı etiketlerdir ve özellikle kimya ve kozmetik sektörlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu etiketlerin üst yüzeyi parlak, düz  PVC bazlı malzemesi sayesinde yırtılmalara ve suya karşı dayanıklıdır. Bu etiketlerin üzerine baskı alınabilmesi için resin ribon kullanılmaktadır ve hotmelt, akrilik, deepfrez(soğuk hava) ve nonperm tutkal çeşitleri mevcuttur. Bu tutkal çeşitleri sayesinde PP Opak Etiketler, her türlü yüzeye kolayca yapışabilir. PP Opak stickerlar, üstün dayanıklılığı sayesinde, ürünlerinizin hasar görmesini önler ve müşterilerinizin kalite algısını yükseltir. Hemen bizimle iletişime geçin ve en uygun çözümleri birlikte bulalım!PP Opak etiket nedir?
PP Opak Etiket;  yırtılmalara ve suya karşı dayanıklı olan plastik bazlı etiketlerdendir. 

PP Opak nerede kullanılır?
PP Opak stickerlar genellikle kuyumcularda, gözlükçülerde, kimya ve kozmetik sektöründe kullanılmaktadır. Standart ve özel ölçülerde üretilebilen kuyumcu etiketlerinin en çok kullanılan ölçülerinden birisi de 100mm x 100 mm PP Opak Etiket'dir.

PP Opak etiketin avantajları ve dezavantajları nelerdir?

PP Opak etiketler, plastik bazlı olduğundan yırtılmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Çok soğuktan ve sıcaktan etkilenmezler. Maliyeti diğer etiketlere oranla oldukça yüksektir. Baskıda resin ribon kullanıldığ için kaliteli fakat maliyetli bir etiket çeşididir. 

Kaliteli ve düzgün sarımlı kuyumcu etiketlerine en uygun fiyatlarla sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çok sayıda üretim kapasitemizle istediğiniz ölçülerde pp opak stickerları hızlı bir şekilde üretiyoruz.