PP Şeffaf Etiket

PP Şeffaf Etiket

PP Şeffaf Etiketler, dayanıklı plastik yalıtımı sağlamak için üretilenler için neme, suya, dış ortama ve yüksek sıcaklıklara karşı son dereceye dayanıklıdır. Esnemez ve yırtılmaz yapısı sayesinde uzun kullanım kullanımı için idealdir. Şeffaf yapısı, düzenleyici yüzeyleri kapatması nedeniyle diğer etiketlere göre farklı bir avantaj sağlar. PP Şeffaf Etiketler, kozmetik ve gıda ambalajlarından tekstil ve kimya endüstrisine kadar pek çok alanda kullanılabilir. Bu etiketler, sunumlarını daha çekici hale getirmek için harcanan parayı çekmekte ve satışları artırmaktadır. Fotoselli etiketler, barkod makinesinde kullanımı sağlamak için tercih edilse de, PP Şeffaf Etiketler de diğer etiketler gibi kolay uygulanabilir. Bu nedenle, ürünleriniz için şık ve dayanıklı bir etiket rafı, PP Şeffaf Etiketler sizin için ideal bir seçenek olabilir. Siz de ürünlerinizin marka değerini artırmak ve bütçenize daha etkili bir sunum yapmak için PP Şeffaf Etiketleri tercih edebilirsiniz.PP Şeffaf etiket nedir?
PP Şeffaf Etiket; Plastik bazlı, arkaplanda ürünün görünmesini sağlayan şeffaf etikettir.

PP Şeffaf etiket nerede kullanılır?
PP Şeffaf stickerlar genellikle kozmetik ve kimya alanında fazla kullanılmaktadır. Standart ve özel ölçülerde üretilebilen kuyumcu etiketlerinin en çok kullanılan ölçülerinden birisi de 100mm x 100 mm PP Şeffaf Etiketdir.

PP Şeffaf etiketin avantajları ve dezavantajları nelerdir?

PP Şeffaf etiketler, plastik bazlı etiket olduğundan ısıya, ışığa, suya ve neme karşı oldukça dayanıklıdır. Ürün kutusunu göstermek, şık bir tasarım için oldukça kullanışlıdır. Baskı sırasında, baskılı alanın gözükmesi için istenilen renkte astar atılması gerekmektedir. Maliyeti diğer etiketlere oranla daha yüksektir.
 

Üretimin her aşamasında titizlikle çalışıyoruz. Düzgün sarım ve hızlı teslimat hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak için çalışıyoruz. Sizlere özel sunacağımız fiyat teklifleri için uzman ekibimizle iletişime geçebilirisiniz.