Silvermat Etiket

Silvermat Etiket

Silvermat etiketler, özel tutkalı ve plastik bazlı yapısıyla, mat gri (metalik) renkli yüzeyi ve parlak gri (metalize) renkli alt yüzeyi ile dikkat çekici bir etiket çözümü sunar. Ayrıca piyasada Milmar etiket olarak da bilinirler. Bu etiketler, yüksek kaliteli resin ribonlarla basılarak, üstün baskı kalitesi sağlarlar. Silvermat rulo etiketler, kolay yırtılmaz yapısı ve güçlü tutkalı sayesinde, uygulandıkları yüzeyden kolayca çıkmazlar. Bu nedenle, özellikle makine ve elektronik cihaz üreticileri tarafından tercih edilirler. Ayrıca, dayanıklı ve uzun ömürlü olmaları sebebiyle, zorlu endüstriyel ortamlarda da ideal bir çözüm sunarlar.

Siz de ürünlerinize özel bir etiketleme çözümü arıyorsanız, Silvermat stickerları tercih edebilirsiniz. Hem kaliteli baskı özellikleri, hem de dayanıklılık ve güçlü yapışma özellikleriyle, ürünlerinizin etiketleme ihtiyacını karşılamak için ideal bir seçenek olacaktır. İstediğiniz ölçülerde silvermat etiketler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Silvermat etiket nedir?
Silvermat stickerlar; Milmar etiketler olarak da bilinirlir. Sıcak ve soğuya karşı dayanıklı plastik bazlı, yüzeyi parlak gri renkli etiket çeşididir. 

Silvermat etiket nerede kullanılır?
Silvermat barkod etiketler; güçlü yapışma özelliği ve kaliteli baskı sunumuyla uzun süre kullanımlar için idealdir. Milmar sticker, elektronik şirketleri  tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Standart ve özel ölçülerde üretilebilen silvermat rulo  etiketlerinin en çok kullanılan ölçüleri ise, 80 mm x 40 mm silvermat etiket ve 40 x 30 mm silvermat etiketlerdir.

Silvermat etiketin avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Silvermat etiketler, pürüzsüz yüzeye sahiptirler. Güçlü tutkalı sayesinde yapıştığı yerden ayrılmaları çok zordur. Çok soğuk ve ısıya karşı, suya karşı dayanıklıdır. Uzun süre kullanımlar için ilk tercihler arasındadır. Ribon ile baskı yaptıkları için etiket dışında ribon maliyeti de bulunmaktadır.  

Sektörünüze en uygun etiket çeşidini belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yüksek üretim kapasitemizle çok sayıda etiket ve ribon ihtiyacınızı kısa sürede ve müşteri memnuniyetini gözeterek karşılamaktayız. Üretici fiyatına silvermat etiketler ve uygun ribonlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.