Siyah İngiliz Satenler

Siyah İngiliz Satenler

Siyah İngiliz satenler, tekstil sektöründeki birçok firma tarafından tercih edilen bir etiketlik kumaş türüdür. Üretim amacı, farklılık isteyen firmaların ürünlerine özgün bir tarz kazandırmalarına olanak sağlamaktadır. Siyah ingiliz satenler, özellikle beyaz ve renkli ribonlar ile kullanıldığında şık ve estetik bir görünüm sunar.Siyah İngiliz satenler, Japon akmazlar gibi özel bir işleme sahiptir ve daha yumuşak, akıcı bir dokuya sahip olduğu için giyilebilir ürünlerde ideal bir seçenektir. İhtiyacınız olan ölçüye uygun kesilebilen bu kumaş türü, iş giysileri, tatil kıyafetleri ve spor giysileri gibi ürünler için de idealdir.

Zemin yüzeyi parlak olan Siyah İngiliz satenler, yıkama talimatı etiketi türü olarak kullanılmaktadır. Ancak ağır yıkamalara dayanıklı olmadıkları için özenli bir şekilde yıkanması gerekmektedir. Siyah İngiliz satenler ile yapılan baskılar, yıkamalardan sonra bile net ve canlı bir şekilde kalır, bu da onları giyilebilir ürünlerde tercih edilen bir seçenek haline getirir.

Eğer siz de ürünlerinize özgün bir tarz kazandırmak istiyorsanız, Siyah İngiliz satenleri tercih edebilirsiniz. Yüksek kaliteli kumaşları ile müşteri memnuniyetini garanti eden firmamız, ihtiyaçlarınıza uygun kesim ve baskı işlemleri ile size özel çözümler sunmaktadır.Siyah İngiliz Saten nedir?
Siyah ingiliz saten; Parlak ve pürüzsüz bir yüzeye sahip siyah renkli yıkama etiketidir.


Siyah İngiliz Saten nerede kullanılır?
Siyah İngiliz satenler genellikle yüksek kaliteli ve lüks bir görünüm isteyen üreticiler tarafından tercih edilir. Bu kumaşlar, siyah renk seçeneği ile sunulur. Yumuşak ve parklak yüzeyi nedeniyle genellikle lüks iç çamaşırlarında tercih edilmektedir.
 

Siyah İngiliz Satenin avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Siyah İngiliz satenler parklak yüzeyi sayesinde ürünlere şık bir görünüm kazandırmaktadır. Yumuşak bir dokuya sahip olması nedeniyle iç çamışır sektöründe sıklıkla tercih edilir. Ağır yıkama ve yüksek ısıya dayanıklı değillerdir. Ağır yıkamalar için ağır yıkama japon akmaz tercih edilebilir. Pürüzsüz ve kaygan yüzeyre sahip olduğundan barkod yazıcılarda baskı işlemi zor gerçekleşmektedir.