Terazi Etiketleri

Terazi Etiketleri

Terazi işaretleri, alışverişte en önemli unsurlarından biridir. Ürünlerin doğru ve adil bir şekilde tartılarak fiyatlandırılmasını sağlar. Mağazalar, marketler ve manavlar gibi kilo ile satıldığı yerlerde satıldığı yerlerde kullanılan terazi üzerinde, mağaza güvenini kazanmak için oldukça önemlidir. Firmalar, terazi etiketlerini gösterme veya baskısız olarak tercih edebilirler. Baskılı terazi etiketleri, şirket adı ve logosu gibi özel bilgilerden yararlanan ve şirketin marka değerini farklılaştırmalarını sağlayabilir. Bunun yanı sıra, terazi işaretli renkli seçeneklerle de mevcut ve bu seçeneklerle, gösterişli tanıtımında ve dikkat çekici bir şekilde sergilenmesinde oldukça beğeniliyor. Terazi etiketlerine genellikle termal baskı yöntemi ile bastırılır ve bu sayede dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Ayrıca terazi etiketlerinin baskısız düz hali de mevcuttur ve fiyatlandırma yapmak için hızlı bir şekilde kullanılabilir.Terazi etiket nedir?
Terazi stickerlar; termal baskı yöntemiyle renkli veya baskısız baskı alınan, ürünlerin isimlerinin yazılı olduğu etiket çeşitleridir. Termal terazi etiket, kuşe terazi etiket, vellum terazi etiket ve lamine termal terazi etiket çeşitleri bul
 

Terazi etiketi nerede kullanılır?
Terazi barkod etiketler; manavlarda, marketlerde, kasap reyonlarında kullanılan, ürünleri tartarken kullanılmaktadır. En çok kullanılan terazi etiket ölçüsü 58 mm x 40 mm termal etikettidir.  

Terazi etiketinin avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Terazi etiketler, personelin zamanından tasarruf sağladığı gibi doğru fiyat belirlenmesi için de son derece önemlidir. Kağıt bazlı etiketler olduklarından maliyet olarak uygundur. Plastik bazlı etiketler olmadığından ısıya, ışığa ve suya karşı dayanıklı değildirler. 

Etiket piyasasında uzun zamandır üretim gerçekleştirmekteyiz. En büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetini yüksek düzeyde tutmaktır. Bu nedenle kaliteli ve hızlı üretime büyük önem veriyoruz. Düzgün sarımlı kuşe etiket, termal etiketler üretiyoruz. Sizler de ihtiyacınız olan terazi etiketleri için bizimle iletişime geçebilir, en uygun fiyatlara istediğiniz etiket türünde terazi etiketlere sahip olabilirsiniz.