Termal Pos Ruloları

Termal Pos Ruloları

Hemen hemen tüm sektörlerde kullanılan pos cihazlarının ve yazar kasaların yazıcılarında kullanılan pos rulosu TSE standartlarına uygun olarak mürekkep gerektirmeyen termal transfer yöntemini kullanır. Banka kartı veya kredi kartı ile ödeme alan işletmelerin tamamı birinci sınıf termal kâğıttan üretilmiş pos rulosu kullanmaktadır. İşletmenizin müşteri yoğunluğuna göre alternatif uzunluklar içinden seçim yapacağınız pos rulosu, ideal saklama koşullarında saklandığında çok uzun saklanma ömrüne de sahip olur. Işık görmeyen ve nem değeri yüzde 80 i geçmeyen yerlerde çok uzun süre saklanabilir ve ekonomik açısından avantaj sağlayabilirsiniz.Termal Pos Rulo nedir?
Termal pos rulo;  Mürekkepe ihtiyaç duyulmayan termal tranfer yönetmiyle baskı alınan fiş türüdür. 

Termal Pos Rulo nerede kullanılır?
Termal pos ruloları, yazar kasa ve pos cihazlarında alım - satım, iade işlemlerinde fiş kesmek için kullanılmaktadır. En çok kullanılan Termal Pos rulosu ölçülerimiz; 56mm x 16m, 56mm x 25m, 80mm x 40m şeklindedir

Termal Pos Rulo avantajları ve dezavantajları nelerdir?
Barkod yazıcıların ihtiyaç duyduğu baskı için mürekkepe ihtiyaç duymazlar. Mürekkep kullanılmadığı için fiş üzerinde üzerinde lekelenmeler olmayacak, net bir okuma sağlayacaktır. Ayrıca fiş rulosu hızlı işlem yapmanıza olanak sağlayarak, müşterileri memnuniyetinizi arttıracaktır. 

Sizlerde şirketinizde hem kaliteli hem maliyeti düşük fiş ruloları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şirketinize özel fiyat tekliflerimiz için müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.