Vellum Etiket

Vellum Etiket

Vellum etiketler, yüzeyindeki çukurlar sayesinde kuşe etiketlerden ayrışır ve mat bir görünüme sahiptir. Barkod okuyucular için ideal olan vellum stickerlar, farklı ölçülerde üretilir ve wax ribon ile baskı alabilirler. Ancak kağıt bazlı olduklarından, su ve nemden etkilenebilirler. Sağlıklı koşullarda kullanıldığında 1-3 yıl ömre sahiptirler. İhtiyacınız olan ölçülerde vellum etiketleri için bizimle iletişime geçin ve kaliteli etiket çözümleri sunan bir iş ortağıyla çalışmanın avantajını keşfedin. Vellum etiket nedir?
Vellum etiket; kuşe etiketle aynı özelliklere sahip mat görünümlü ve gözle görülmeyen pürüzlü bir yapıya sahip sticker çeşididir. 

Vellum etiket nerede kullanılır?
Vellum barkod etiketler; gıda sektöründe kavanozlar üzerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Uygun ortamlarda kullanılırsa 2 yıl kadar ömrü bulunmaktadır. Standart ve özel ölçülerde üretilebilen vellum kağıt etiketlerinin en çok kullanılan ölçüleri ise, 100 mm x 100 mm vellum etiket ve 100 x 150 mm rulo vellum stickerlardır. 


Vellum etiketin avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Vellum rulo etiketler, pürüzlü yapısı nedeniyle ribonun daha iyi yapışmasını sağlar ve bu nedenle baskı kalitesini ve ömrü daha uzundur. Wax ribon ile baskı yapabilmektedir. Vellum etiket üzerine kalemle yazılabilir. 

En uygun ödeme yöntemleriyle ihtiyacınız olan ölçü ve özelliklere uygun vellum etiketleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.