Baskılı Koli Bandı İmalatı

Mobilya, otomotiv, ambalaj, gıda, tekstil ve tarım gibi farklı iş dallarında geniş bir kullanımı olan koli bantlarını baskılı ve baskısız olmak üzere 14 yılın verdiği tecrübe ile Enboy Etiket olarak üretiyoruz.

Koli bantları hem fabrika, depo ve kargolar gibi iş yerlerinde hem de evlerde paketleme ihtiyaçlarında hızlı ve pratik bantlardır. Koli, kutu, paket ve çuval kaplama gibi günlük işlerde şeffaf koli bantları veya kuruma özel basılmış logolu yada baskılı koli bantları kullanılır.

14 yıldır içerisinde bulunduğumuz koli bandı imalatında, sizlerin memnuniyetini birincil hedefte tutarak; baskılı ve baskısız koli bandı gibi sık kullanılan bant çeşitlerini hızlı üretimimiz ile büyük bir özveri içinde üretmekteyiz.

Bant çeşitlerimizden şeffaf akrilik koli bandı, homelt kahve koli bandı, astel taba koli bandı, astel maskeleme bandı, çift taraflı bant ve köpük bantlarımız ile birlikte seçtiğiniz görseli üzerinde bulunduran baskılı koli bantları sürekli kullanılan bant çeşitlerimizdendir.

Özellikle kurumsal işletmeler kullanışlı olmasının dışında estetik görünümüyle sürekli olarak baskılı koli bantları tercih ederler. İşletmenin gücü ve kalitesini temsil eden logolu koli bantları, işletme paketlerinin gideceği her yerde güven aşılarken reklam aracı da olurlar.

Biz Enboy Etiket olarak 45-60-67-70mm ve 100m uzunlukta baskılı ile baskısız koli bandı üretimi yapmaktayız.

Yıllardır üretmiş olduğumuz baskılı – baskısız koli bandı üretimlerimize kategorilerimizde bulunan ürün gruplarından ulaşabilir, detaylı bilgi için online müşteri temsilcimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Sağlıklı Günler…