Hazır Etiketler

Hazır Etiketler

Belli sayıda, boyutlarda olan etiketlerin kullanıma hazır olarak bulunduğu etiketlerdir. Özel olarak üretilmeyen, standart kullanımlar için uygun olan etiketlerdir. Kuyumcu etiketleri, gözlük etiketleri, yem etiketleri, genellikle kargo firmalarının kullandığı Kırılabilir Etiketlerin bulunduğu hazır etiketleri en uygun fiyatlarla burada bulabilirsiniz.  Hazır Etiket nedir?

Sürekli kullanılan, standart ölçüleri olan ve özelleştirmeye gerek duyulmayan, baskı almak ya da direkt olarak kullanım için üretilen etiketlerdir.

Hazır Etiket nerede kullanılır?

Hazır etiketler olarak en çok tercih edilen etiketler arasında; kargo firmalarının daha çok kullandığı kırılabilir etiketi, kuyumcuların ürünlerinin fiyat ve diğer bilgilerini belirttiği kuyumcu etiket, gözlükçülerin ürünlerini sergilerken kullandığı şık etiketlerden gözlükçü etiketler yer almaktadır. 

Hazır Etiketlerin avantajları ve dezavantajları nelerdir?
Hazır etiketler standart ölçülerde ve belli sayılarda üretilmiştir. Bu nedenle uygun fiyata ve hızla sahip olabileceğiniz etiketlerdir. Belirli sayıda üretilen hazır etiketler, ihtiyacınızdan fazla ya da eksik olabilir. Ayrıca renk seçenekleri ve ölçüleri sınırlı sayıdadır.