ÖDEME SEÇENEKLERİ


      E-ticaret sitemizden yapacağınız alışverişlerde "Kredi Kartı" ya da "Havale/EFT" seçeneklerinden birini kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 

     27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır.

     Kredi Kartı ile yapacağınız ödemelerde 3D Security sistemi otomatik olarak devreye girmektedir. İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen bu sistemde, herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek Kredi Kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa dahi şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik güvenliğinizi sağlamış oluyorsunuz. Bu sistemi aktive etmek için ayrıca bir ücret ödenmesi gerekmemektedir. 3D Şifre sistemi kullanarak yapacağınız alışverişlerinizde kredi kartı güvenliğiniz en üst seviyede olduğu için 3D Şifre kullanılmadan yapılan alışverişlere oranla siparişleriniz hazırlanma aşamasına daha hızlı gönderilmektedir.