Tekstil Resin Ribonlar

Tekstil Resin Ribonlar

Tekstil sektörü için özel olarak geliştirilmiş ağır yıkama ribonları, baskı kalitesi ve dayanıklılık açısından üstün performans sergileyen mürekkepler ve yapılar içerir. Bu ribonlar, naylon, polyester, asetat gibi çeşitli malzemelerde baskı alabilir ve kuru temizleme, ütüleme ve yıkama gibi işlemlere karşı dayanıklıdır. Yıkama talimatı baskılarında endüstriyel barkod yazıcılarda da tercih edilir. Barkod ribonları, farklı yıkama şartlarına göre dayanıklılık gösterirler ve ağır yıkamalar, hafif ve orta dereceli yıkamalar için farklı çeşitleri mevcuttur.Tekstil ribonları, farklı ölçülerde ve istenilen adetlerde üretilecek şekilde tasarlanmıştır. Toplu ribon alımlarında, size özel en uygun fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Tekstil Ribon nedir?
Tekstil ribon, tekstil için özel olarak üretilen yüksek yıkamalar için dayanıklı ve kaliteli ribon çeşididir. 


Tekstil Ribon nerede kullanılır?
Tekstil sektöründe kullanılan ağır yıkama ribonu, özellikle kot pantolon üretiminde sıklıkla kullanılmaktadır.
En çok kullanılan tekstil ribon ölçüsü 35 mm x 300 metre dir.  

Testil Ribon'un avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Yüksek ısıya karşı dayanıklıdır. Ütüleme sonrası baskıda bir değişiklik olmaz. Flat ve near edge termal kafa barkod yazıcıların tümü için kullanımı uygundur. 
Diğer ribonlara göre maliteyi yüksektir. Bu nedenle amacı dışında kullanımı avantaj sağlamaktan ziyade maddi zarara sebep olacaktır. 


Tekstil Ribon ile kullancağınız etiket çeşitleri için bizimle iletişime geçebilir, toptan alımlarda size en uygun fiyat tekliflerimizi öğrenebilirsiniz. İstanbul içi sevkiyat Enboy Etiket'e aittir.